extrapos qr menü dijital menü sistemleri

Extrapos Nedir ?

Extrapos Neler Sunuyor ?

ExtraPos.Net Bir Cafe, Restorant ve Otel Otomasyon sistemidir.

İçeriğinde Gelişmiş pos sistemi, qr menü, tablet menü, dijital menü, online paket servis sistemlerini entegre halde kullanıma sunan gelişmiş bir yazılımdır.

Tablet Menü Nedir ?

Tablet menü klasik kağıt menüler yerine dijital olarak hazırlanmış müşterilere tablet vererek menülerinize bakabilecekleri bir dijital sistemdir.

Online menüler sayesinde müşterileriniz ürünleriniz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Pos Sistemi Nedir ?

Cafe, Restorant ve Otellerde Kullanılan pos sistemleri genelde kredi kartı post cihazları ile karıştırılır ama Pos sistemi Garson, Mutfak ve Kasa İle Anlık Olarak Çalışan Geliştirilmiş bir yazılım oke sistemidir.

extrapos.net sizlere qr menü, dijital menü, tablet menü gibi sistemlerini kendi bünyesindeki pos sistemi ile entegreli bir şekilde çalışmaktadır.

müşteriniz qr menü ile kendi telefonundan sipariş verdiği zaman aynı anda hem sipariş verilen ürünün mutfak kısmına hemde kasaya göndererek çalışan bir gelişmiş pos sistemi sunmaktadır.

müşterileriniz sorunsuz bir yemek deneyimi yaşarken sizde müşterilerinize personel ve zaman kaynaklı sorunlar olmadan işletmenizin detaylı raporlaması sayesinde işletmenizi dijital çağ'a uygun şekilde çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bu Kadar Gelişmiş Sistemi Çok Uygun Fiyatlar ile Sizlere Sunmaktayız. Fiyat Bilgisi için Tıklayınız.